Natūralus Kūno Šveitiklis (Receptas)

9

Tęsiant Pasidaryk Pats seriją, pristatau efektyvaus ir malonaus kūno šveitiklio receptą. Kodėl? Nes pigu, sveika ir jautiesi kietai naudodama(s) savo gamybos produktą. Galiu garantuoti, kad visus ingredientus jau turi savo virtuvės spintelėje.

Pramoniniai šveitikliai pilni kancerogeninių medžiagų ir neretai mikro plastiko dalelių (!), kurios ir sudaro šveičiamąjį efektą. Šis plastikas kanalizacijos sistema pasieka vandenynus, žudo jų gyvūniją ir teršia žuvų organizmus, kurias paskui patys žmonės valgo :)…

Tau Reikės:

 • 1 dalies rupios druskos
 • 2 dalių kokoso aliejaus
 • 1 dalies kavos tirščių (valiooo, pernaudojimas!)
 • Kelių lašų pasirinkto eterinio aliejaus (aš naudojau vanilės, mmm…)

Eiga:

Ištirpdyk kokoso aliejų ir įmaišyk visus ingredientus. Sutalpink į sandarų stiklinį (ar pernaudotą plastmasinį) indą ir viskas!

Naudok duše.  Švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuok į kūno/veido odą ir paskui nuskalauk vandeniu. Pastaroji taps labai švelni dėl kokoso aliejaus ir pašalintų išsausėjų odos ląstelių.

***********

Jeigu patiko ką perskaitei, prisijunk prie mūsų Žvėrių kompanijos ir užsiprenumeruok blogo įrašus. Lauksiu sugrįžtant!

 

 

Reklama

Įrašo “Natūralus Kūno Šveitiklis (Receptas)” komentarai: 5

 1. Druska, o tuo labiau rupi, gali pažeisti veido odą, nes ji itin plona. O kavos tirščiai puikiai užkemša kanalizacijos vamzdžius :D

  Kūnui mieliau renkuosi smulkią druską su pasirinktu eteriniu aliejumi, pvz., apelsinų :), jį prieš tai išmaišiusi pasirinktame baziniame aliejuje – kokosų, alyvuogių, makadamijų ar migdolų.

  O tiek veidui, tiek kūnui puikiai tinka rasulo molis :)

  • Aiste, gerai pastebėta. Su veido oda reikia labai atsargiai. Aš kad ir ką naudoju, stengiuosi įmasažuoti labai švelniais sukamaisiais judesiais. Tiems, kas turi ypač jautrią veido odą, rekomenduočiau cukrų arba smulkių kristalų druską.

 2. Aš taip pat naudojau kavos tirščius ir “kankinausi“ nes prieš kiekvieną didesnį prausimąsi turėdavau gamintis šveitiklį, vonia atrodydavo baisiai, viskas nueidavo į vamzdžius ir nepatiko kavos kvapas ant kūno. Taigi nusipirkau nailonines šveičiamąsias pirštines (2vnt. už porą eurų) – jų man užteks ne vieniems metams, o naudoju sudrėkinus vandeniu ir įprastu muilu :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s