Skrudintos Saldžiosios Bulvės

Pas mane atėjo nauja mada. Bulvės. Bulvės saldžios, bulvės sūrios, bulvės su skūra, ar be skūros. Aš nebuvau šių šakniavaisių didelė mėgėja. Bet kažkas atsitiko, kad jos man atšvito visai kitomis spalvomis.  Taip, teisingai, aš liudiju, kad bulvės iš garnyro gali puikiai perimti pagrindinio patiekalo amplua.

Blog

Į bulves visada žiūrėjau kaip į pagalbinį vaidmenį lėkštėje, tiesiog skrandžiui užpildyti. Bet matyt manyje prabudo lietuviška dvasia, kuri penisi bulvėmis, cha. Pradėjau mėgti ir saldžiąsias, nors prieš tai, tas saldumas buvo šiek tiek priklus, matyt dėl to, kad su tuo skoniu nebendravau vaikystėje. Tačiau su tinkamais prieskoniais, pasūdytos ir paskrudintos, jos baisiai gardžios!
O dar ir smagu su tavim pasidalinti ypač lengvu receptu.
Judam :)

Tau reikės:

  • 1 didelės saldžiosio bulvės, ar kelių mažų
  •  2-3 valg. šaukštų alyvuogių aliejaus
  • druskos, pipirų, itališkų žolelių
  • pasirinktinai: 1/2 avokado
  • pasirinktinai: lapinio kopūsto, sumarinuoto citrinos sultyse ir šaukšte aliejaus

Eiga:

Įkaitink orkaitę 200 laispnių. Supjaustyk bulvę/bulves šiaudeliais, aplaistyk aliejumi ir  apibrastyk prieskoniais. Tada švelniai rankomis išmaišyk kol visi šiaudeliai tolygiai pasidengs prieskoniais ir aliejumi. Sudėliok bulves į skardą, kad kiekviena liestų pagrindą ir įkišk į orkaitę 35 minutėms.

Kol bulvės skrunda, gali pasiruošti žalėsius, jeigu norisi kažko traškaus ir gaivaus prie bulvių. Taip pat pasipjaustyk avokadą. Nepamiršk keletą kartų apžiūrėti ar viskas gerai tavo saldžiosioms, kad neperkeptų.

Skanaus!

* * * * * * *

Raginu tave nemokamai užsiprenumeruoti kiekvieną mano įrašą, kad nuoroda ateitų tiesiai į tavo el-pašto dėžutę. Taip iš karto žinosi, jeigu atsiras naujai keptas įrašas ir galbūt jis išgelbės tavo veganišką kailį nuo panikos kuo pavaišinti draugus, šeimą ar kitus nusipelnusius. ;) Tai padaryti gali Maistas! puslapyje, kairiame šone. Laukelis atrodo štai taip:

Screen Shot 2015-07-18 at 1.01.40 PM

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s