Gamtos Ledinukai

Čia mano lengviausias “receptas“, kuriuo dalinuosi, bet ne mažiau vertas! Karštomis vasaros dienomis norisi kažko gaivaus, saldaus, bet sveiko. Ar atsimeni vaikiškus laikus, kai triauškei ledinukus vieną po kito, kol ištuštindavai pakelį? Gera žinia, kad gamta turi tau paruošusi skanumynų, baisiai saldžių ir dar gaivių. Tereikia pabaigti paskutinį etapą.

Lollypops

Tikslios priešistorės, kaip atradau šį triuką, tikrai neprisimenu… Bet, tikriausiai, prisikišome šaldiklį gėrybių rytiniams kokteiliams ir vieną rytą, iš tingumo susiplakti, tiesiog sugalvojau suvalgyti viską (beveik viską) iš šaldiklio, cha cha!.. Likau nustebinta vynuogių skanumu ir panašumu į čiulpiamus ledinukus.

Tokius saldainius galima pasidalinti su draugais ir nusinešti į pikniką. Patikėk, pastarieji ledinukus greitai išgraibys!

Receptas paprastas kaip du kart du. Tikriausiai jį atspėjai vien pažiūrėjęs į nuotrauką, nesistebėčiau..

Tau reikės:

  • pakelio prinokusių vynuogių, pageidautina be kauliukų

Eiga:

Vynuoges švariai nuplauk, nusausink ir suberk į šaldymui tinkantį indelį. Po kelių valandų (geriausiai, kitą rytą) išsitrauk, palik kelioms minutėms šiek tiek atitirpti ir kramsnok ledinukus! Ar dar gali būti kažkas paprasčiau? Tinginukų maistas. Ir niekas neburbės, kad pusryčiams nedera valgyti saldumynų.. ;)

Lollypops2

* * * * * * *

Raginu tave nemokamai užsiprenumeruoti kiekvieną mano įrašą, kad nuoroda ateitų tiesiai į tavo el-pašto dėžutę. Taip iš karto žinosi, jeigu atsiras naujai keptas įrašas ir galbūt jis išgelbės tavo veganišką kailį nuo panikos kuo pavaišinti draugus, šeimą ar kitus nusipelnusius. ;) Tai padaryti gali Maistas! puslapyje, kairiame šone. Laukelis atrodo štai taip:

Screen Shot 2015-07-18 at 1.01.40 PM

Reklama

Įrašo “Gamtos Ledinukai” komentarai: 2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s