Šokoladinis Gestas

Nebėkim nuo to fakto, kad artėja žiema ir kartu su ja šeimyninės šventės. Pripažink, jog kartais dovanų metas apdovanoja galvos skausmu: o ką gi šiais metais originalaus?.. Galbūt ir per anksti aš čia apie Kalėdas, bet nesusiturėjau nepasidalinusi savo ankstyvu pasiūlymu. Dovanokim širdį, meilę, gėrį. O visi šitie gėriai gali būti sutalpinti į desertą—dovanėlę.

chocolate-fudge

Mano pasiūlymas —padovanoti kelis surištus gabalėlius ir nustebinti net tik mylimą ir artimą, bet ir savo kiemo tvarkytoją, neabejingą dėstytoją (su dėstytojais atsargiai, kad nepakviptų papirkinėjimu!) ar dėmesingą seselę. Tam, kas to visiškai nesitikės. Geriau pagalvojus, Kalėdų laukti tam net nereikia.

Šis šokoladinis stebuklas yra klampus, saldus ir sotus, tad laimės hormonai garantuoti. Receptas labai lengvas ir greitas. Pasistengiam?

Tau reikės:

  • 0.5 stiklinės riešutų sviesto
  • 0.3 stiklinės kakavos
  • 0.25 stiklinės kokoso aliejaus
  • 0.25 stiklinės agavos sirupo
  • saujos moliūgo sėklų
  • saujelės džiovintų uogų
  • vanilės miltelių

Eiga:

Visus ingridientus sudėk į maisto smulkintuvą išskyrus sėklas ir uogas. Gerai susmulkink iki vientisos masės. Paskui suberk uogas ir sėklas ir taip pat trumpai pamaišyk smulkintuve, kad susimaišytų, bet nesusismulkintų į per mažus gabalėlius. Masę sukrėsk į kampuotą indelį ir pastatyk valandai į šaldiklį. Ištraukus iš šaldiklio supjaustyk dailiais kvadratukais.

Skanaus ir tau ir tam laimingąjam, kurį vaišinsi :)

fudge2

P.S. jeigu nori ne tik pats apsisaldinti širdį, bet ir kažką nustebinti, gali sugalvoti originalią stiklainėlio ar kartono pakuotę su ant sienelės užrašytu palinkėjimu. Fantazija beribė!

Reklama

Įrašo “Šokoladinis Gestas” komentarai: 3

  1. Atgalinis pranešimas: Šokoladinis gestas | Vegan planeta

  2. Dziaugiuosi jusu receptais! Stiprybes jums einant nauju keliu.. O kaip del karobo? Matau naudojat sokolada, o juk karobas zymiai sveikesnis produktas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s